Nemzetk√∂zi gyakorlattal rendelkezŇĎ, B kateg√≥ri√°s g√©pkocsivezetŇĎt keres√ľnk, 10 palett√°s ponyv√°s furgonjainkra.

LehetŇĎleg, olyan koll√©g√°k jelentkez√©s√©t v√°rjuk, akik
- Kecskemét környékén élnek,
- minimum általános iskolai végzettséggel rendelkeznek,
- 1-2 év tapasztalattal rendelkeznek,
- leinformálhatóak,
- erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkeznek,
- eg√©szs√©g√ľgyileg alkalmasak,
- ig√©nyesek saj√°t munk√°jukra √©s k√∂rnyezet√ľkre,
- terhelhetŇĎek √©s szeretnek csapatban dolgozni!
- ak√°r t√∂bb h√©t k√ľlf√∂ldi munkav√©gz√©s

Feladatok:
- napi 550 ‚Äď 700 km vezet√©s, 2 ‚Äď 3 felrak√°s ‚Äď lerak√°s, √°ru r√∂gz√≠t√©s, ponyv√°z√°s,
- navigáció kezelés, akár koordináta pontok alapján,
- menetlevelek, CMR ‚Äď ek, l√°zlapok t√∂lt√©se vezet√©se,

Az elv√°r√°saink cser√©be, amit tudunk ny√ļjtani:
- azonnali munkakezdés,
- fiatal megb√≠zhat√≥ g√©pj√°rmŇĪpark,
- fiatalos környezet,