Nemzetközi gyakorlattal rendelkező, B kategóriás gépkocsivezetőt keresünk, 10 palettás ponyvás furgonjainkra.

Lehetőleg, olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik
- Kecskemét környékén élnek,
- minimum általános iskolai végzettséggel rendelkeznek,
- 1-2 év tapasztalattal rendelkeznek,
- leinformálhatóak,
- erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkeznek,
- egészségügyileg alkalmasak,
- igényesek saját munkájukra és környezetükre,
- terhelhetőek és szeretnek csapatban dolgozni!
- akár több hét külföldi munkavégzés

Feladatok:
- napi 550 – 700 km vezetés, 2 – 3 felrakás – lerakás, áru rögzítés, ponyvázás,
- navigáció kezelés, akár koordináta pontok alapján,
- menetlevelek, CMR – ek, lázlapok töltése vezetése,

Az elvárásaink cserébe, amit tudunk nyújtani:
- azonnali munkakezdés,
- fiatal megbízható gépjárműpark,
- fiatalos környezet,
- versenyképes jövedelem pontos fizetési idővel, és utalással számlára
- határozatlan idejű szerződés,
- hosszú távú munkalehetőség,
- KEZDŐ BÉR 26 FT/KM,
- BÉREN FELÜL ÜZEMANYAG MEGTAKARÍTÁS KIFIZETÉSE,
- HÉTVÉGI PÉNZ.

Hogyha magadra ismertél és munkát keresel, akkor töltsd ki az alábbi adatlapot, vagy küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod, referenciával együtt az alábbi e-mail címre: burochef@bitointertrans.hu